Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

2025

25 квітня 2025 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Цифрова трансформація прав: ЄС та Україна».

Науковий захід зібрав провідних науковців, практиків, представників організацій, а також здобувачів вищої освіти для обговорення викликів, що постають у процесі цифрової трансформації правової системи. Учасники зосередили увагу на таких темах, як реалізація прав у цифровому середовищі, розвиток електронного правосуддя, використання штучного інтелекту в юридичній практиці, протидія дезінформації та цифровому насильству. 

https://univd.edu.ua/uk/news/23693

Серед доповідачів — координаторка освітнього проєкту «Безпечний штучний інтелект: європейський правовий вимір» Юлія Тюря, яка виступила з доповіддю «Розвиток культури саморегулювання у сфері штучного інтелекту». У своєму виступі вона відзначила Пакт про штучний інтелект як дієвий інструмент узгодження підходів до регулювання ШІ, наголосивши на його потенціалі для розвитку культури співрегулювання та євроінтеграції України у цифровій сфері.

Дослідження проведено на виконання міжнародного проєкту у сфері освіти «Безпечний штучний інтелект: європейський правовий вимір» (101176092, спільний проєкт НТУ «ДП», Еразмус+ Жан Моне Фонду та Виконавчого агентства з питань освіти та культури за підтримки ЄС).






З 21 по 25 квітня 2025 року в НТУ «Дніпровська політехніка» в рамках Тижня студентської науки відбулося засідання секції «Право» https://www.facebook.com/groups/uf.nmu/permalink/3698625593614266/?rdid=wMu4sYo9LMmyOfVQ&sha...

На конференції з доповідями виступили студентки другого (магістерського) рівня вищої освіти групи 081м-24-1.

Ганна Лобода представила тему «Актуальні проблеми та перспективи захисту персональних даних у цифрових державних сервісах»,
а Катерина Галаган – дослідження на тему «Формування державної регуляторної політики у сфері штучного інтелекту».

  Обидві доповідачки навчаються за дисципліною «Безпечний штучний інтелект: європейський правовий вимір», що дозволяє їм глибше опанувати особливості впровадження європейського підходу до регулювання штучного інтелекту в умовах цифровізації та розвитку е-урядування в Україні.

Дослідження проведено на виконання міжнародного проєкту у сфері освіти «Безпечний штучний інтелект: європейський правовий вимір» (101176092, спільний проєкт НТУ «ДП», Еразмус+ Жан Моне Фонду та Виконавчого агентства з питань освіти та культури за підтримки ЄС).

   
   





2024





   З 13 по 15 листопада 2024 року в НТУ «Дніпровська політехніка» відбулася ХІІ Міжнародна науково-технічна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Молодь: наука та інновації» https://www.facebook.com/share/15Jbfdmxgb/. 
   15 листопада свої наукові здобутки презентували учасники секції 18 – «Право».
  Студентка гр. 081-24-1 Кравченко К.К. представила доповідь за темою ифрова компетентність юриста та трансформація правової сфери", здобувши друге місце.

Дослідження проведено на виконання міжнародного проєкту у сфері освіти «Безпечний штучний інтелект: європейський правовий вимір» (101176092, спільний проєкт НТУ «ДП», Еразмус+ Жан Моне Фонду та Виконавчого агентства з питань освіти та культури за підтримки ЄС).


  


         
         



Цифрова компетентність юриста та трансформація правової сфери / Ю.І. Тюря, К.К. Кравченко // Матеріали ХІІ Міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Молодь: наука та інновації", Дніпро, 13-15 листопада 2024 р. (у 3-х томах) / Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» – Дніпро : НТУ «ДП», 2024. Том 3. 370 с. С. 73 – 75. 

https://rmv.nmu.org.ua/ua/arkhiv-zbirok-konferentsiy/molod-nauka-ta-innovatsii-2024/molod-2024-vol3....


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт