Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Новини


Науково-практична конференція 9 квітня 2020 року


25 квітня 2019 року об 11.00 в аудиторії 305/10 розпочинає роботу секція 19 – «Право» десятої Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Наукова весна», присвячена 120- річчю Національного технічного університету «Дніпровська політехніка». Запрошуємо до участі усіх молодих науковців!»


З 8 по 12 квітня 2019 р. в навчально-науковому Інституті гуманітарних і соціальних наук Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» в межах «Тижня студентської науки» проводилася 74 студентська науково-технічна конференція. Науково-педагогічними працівниками кафедри цивільного, господарського та екологічного права організовано роботу наступних секцій:
- «Трудове право та право соціального забезпечення». Голова – завідувач кафедри, к.ю.н., доцент Саксонов В.Б.
- «Цивільне право та процес». Голова – професор кафедри, д.ю.н., доцент Легеза Ю.О.
- «Господарське право та процес». Голова – доцент кафедри, к.ю.н., доцент Ільющенко Г.В.
- «Енергетичне та транспортне право». Голова – доцент кафедри, д.ф.н., доцент Кострюков С.В.


20 березня 2019 року на запрошення завідувача кафедри цивільного, господарського та екологічного права Саксонова В.Б. в НТУ «Дніпровська політехніка», а саме в Інституті гуманітарних і соціальних наук, проведено традиційну профорієнтаційну зустріч. До нас завітали учні та вчителі Сурсько-Литовської загально-освітньої школи. Гості відвідали криміналістично-комп’ютерний комплекс, навчальну залу судових засідань, мультимедійну аудиторію. Також учні брали участь в інтерактивній діловій грі з Цивільного права. Дякуємо за активну роботу та чудові виступи директору ІГСН Грищаку С.В., завідувачу кафедри філології і мовної комунікації Ігнтатьєвій С.Є., завідувачу кафедри історії і політичної теорії Первому Г.Л., завідувачу кафедри публічного права Школі С.М. та відповідальному за профорієнтаційну роботу Інституту ГСН Олійникову Г.В. #DniproTech#ntudp #нтудп #dniprotech #дніпровськаполітехніка #днепровскаяполитехика #абитуриент #абітурієнт #зно#технічнийуніверситет  #техническийуниверситет #право #юрист#філологія #філософія #культурологія

© 2006-2020 Інформація про сайт