Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

НОВИНИ


18.10.2021 в навчально-науковому інституті гуманітарних і соціальних наук кафедрою «Цивільного, господарського та екологічного права» та представниками науково-методичної комісії спеціальності 081 «Право» (проф. Пушкіна О.В., доц. Тюря Ю.І., доц. Школа С.М., Северин В.В.) була організована та проведена панельна дискусія за темою: «Запровадження єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальністю 081 «Право» на другому (магістерському) рівні вищої освіти». (завантажити)


8 жовтня 2021 в навчально-науковому інституті гуманітарних і соціальних наук урочисто відзначили своє професійне свято юристи. День юриста – це свято фахівців, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів. Детальніше (завантажити)


06.10.2021 в навчально-науковому інституті гуманітарних і соціальних наук пройшов круглий стіл за темою «Реформування правничої освіти».
Метою проведення заходу було обговорення проєкту Концепції розвитку юридичної освіти. Участь у круглому столі приймали студенти, які навчаються за спеціальністю «Право», гарант освітньо-професійної програми «Право» для бакалаврів Пушкіна О.В., директор навчально-наукового інституту гуманітарних і соціальних наук Грищак С.В., представники науково-методичної комісії за спеціальністю 081 «Право»: Тюря Ю.І., Школа С.М., Кудря С.С. та Симоненко В.І. Захід організований кафедрою цивільного, господарського та екологічного права.
Найбільш актуальними питаннями, які жваво обговорювалися учасниками столу було:

  • визнання вищою юридичною освітою освіту ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право»;
  • запровадження єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ);
  • визначення поняття «правнича школа» та інші.

Як зазначили студенти, проведення таких заходів дозволяє здобути нові знання, визначитися з побудовою своєї індивідуальної освітньої траєкторії, бути проінформованими щодо вимог вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти та інше.29 вересня 2021 року партнер адвокатського об'єднання "Перша адвокатська контора", випускник юридичного факультету тоді ще Національного гірничого університету Антон Олександрович Борисенко прочитав лекцію для студентів НТУ «Дніпровська політехніка» (спеціальність 081 "Право") в межах вивчення проблем здійснення та захисту майнових та особистих немайнових прав особи. Студенти змогли почути практичні поради, що є корисними для забезпечення ефективного захисту цивільних прав особи у суді, що, без сумніву, допоможе їх здолати нелегкий шлях опанування юридичною професією.


29 вересня 2021 успішно атестували аспірантів зі спеціальності 081 "Право". Від щирого серця бажаємо успішних захистів дисертацій у майбутньому та здобуття ступеня доктора філософії, чому всіляко будемо сприяти!

29 вересня 2021 в навчально-науковому інституті гуманітарних і соціальних наук відбулася зустріч здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з гарантом освітньо-професійної програми за спеціальністю 081 «Право» для бакалаврів Пушкіною Оленою Вікторівною та представниками науково-методичної комісії за спеціальністю 081 «Право»: Тюрею Ю.І., Школою С.М., Кудрею С.С., Северин В.В. та Симоненко В.І. - Перейти25 квітня 2021 року професор кафедри цивільного, господарського та екологічного права, д.ю.н., професор Ю.О. Легеза взяла участь у засіданні спеціалізованої вченої ради Запорізького національного університету у якості офіційного опонента дисертаційного дослідження Чуба Антона Володимировича на тему "Концепція суб'єктивних публічних прав приватної особи: адміністративно-правовий аспект. Детальніше за посиланням - Перейти5 березня 2021 наші викладачі прийняли участь як лектори на всеукраїнському онлайн-семінарі періодичного навчання суддів окружних та апеляційних адміністративних судів з метою підвищення рівня їхньої кваліфікації.
Інтерактивна лекція в режимі онлайн-трансляції від професора кафедри цивільного, господарського та екологічного права НТУ "Дніпровська політехніка" - Dnipro University of Technology, доктора юридичних наук Легези Юлії Олександрівна на тему: "Правовий механізм захисту довкілля як складова національної безпекової політики України . Забезпечення доступу до екологічної інформації".18 березня 2021 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція (
Перейти) Конференція проходила в змішаному форматі з використаннями можливості онлайн-зв'язку.В рамках освітнього компоненту «Викладацька практика» освітньо-наукової програми «Право» для докторів філософії аспіранти другого року навчання провели практичні заняття з навчальної дисципліни «Правознавство»Завантажити


25 квітня 2019 року об 11.00 в аудиторії 305/10 розпочинає роботу секція 19 – «Право» десятої Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Наукова весна», присвячена 120- річчю Національного технічного університету «Дніпровська політехніка». Запрошуємо до участі усіх молодих науковців!»З 8 по 12 квітня 2019 р. в навчально-науковому Інституті гуманітарних і соціальних наук Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» в межах «Тижня студентської науки» проводилася 74 студентська науково-технічна конференція. Науково-педагогічними працівниками кафедри цивільного, господарського та екологічного права організовано роботу наступних секцій:
  • «Трудове право та право соціального забезпечення». Голова – завідувач кафедри, к.ю.н., доцент Саксонов В.Б.
  • «Цивільне право та процес». Голова – професор кафедри, д.ю.н., доцент Легеза Ю.О.
  • «Господарське право та процес». Голова – доцент кафедри, к.ю.н., доцент Ільющенко Г.В.
  • «Енергетичне та транспортне право». Голова – доцент кафедри, д.ф.н., доцент Кострюков С.В.20 березня 2019 року на запрошення завідувача кафедри цивільного, господарського та екологічного права Саксонова В.Б. в НТУ «Дніпровська політехніка», а саме в Інституті гуманітарних і соціальних наук, проведено традиційну профорієнтаційну зустріч. До нас завітали учні та вчителі Сурсько-Литовської загально-освітньої школи. Гості відвідали криміналістично-комп’ютерний комплекс, навчальну залу судових засідань, мультимедійну аудиторію. Також учні брали участь в інтерактивній діловій грі з Цивільного права. Дякуємо за активну роботу та чудові виступи директору ІГСН Грищаку С.В., завідувачу кафедри філології і мовної комунікації Ігнтатьєвій С.Є., завідувачу кафедри історії і політичної теорії Первому Г.Л., завідувачу кафедри публічного права Школі С.М. та відповідальному за профорієнтаційну роботу Інституту ГСН Олійникову Г.В. 

© 2006-2021 Інформація про сайт